Z internetu

Monika Absolonová po rozchodu dováděla s Noidem. Lásku jim předpověděla Lucie Bílá

1. února 2013 v 16:24 | Mischel
Jen dva dny poté, co její bývalý přítel Vratislav Janda přišel do společnosti s Mahulenou Bočanovou, vyrazila ven i Monika Absolonová. A neuhodnete, s kým laškovala! Velkou část večera po premiéře operety Mam'zelle Nitouche trávila s Vaškem Noidem Bártou. Na toho se totiž nepřišla podívat jeho přítelkyně Eliška Bučková. "Mám jen malou roli, nestálo to za to," vysvětlil nám Vašek. No, představení neviděla ani Monika, protože dorazila kvůli natáčení pozdě, ale afterpárty si opravdu užila. A právě Noid ji překvapil, když jí vyprávěl, že se jeho bývalé manželce Lucii Bílé zdál sen, v němž měl s Monikou dítě. "Takže ty jsi teď můj nový kluk? Ještě musíme něco udělat s tou tvojí hubenou krásnou modelkou a proč ne," smála se Monika, která vypadá po rozchodu s Vráťou spokojeně a rozhodně neřeší, zda něco má či nemá s Mahulenou. "Rozešli jsme se v klidu a já nové vztahy svých bývalých nijak nekomentuju. Se všemi jsem zůstala kamarádka a kamarádím třeba s Terezou Zimovou, která žije s Jardou Haštavou, s nímž jsem taky nějaký čas byla," mávla rukou Monika.

Nový pár? Zatím je to legrace, ale uvidíme.

Bočanová šokovala: Přišla ruku v ruce s exmilencem Absolonové. Co spolu mají?

30. ledna 2013 v 20:27 | Mischel
Když Mahulena Bočanová dorazila jako jedna z kmoter nočního klubu do lokálu zavěšena do exmilence Moniky Absolonové Vratislava Jandy, všem spadla čelist. "No, ale vlastně by se k sobě docela hodili," mínili po prvotní chvíli překvapení mnozí. Mahulena ovšem tvrdí, že mezi ní a Vráťou nic není. "Jsme staří kamarádi, spolupracujeme na jednom projektu a před akcí jsme byli ještě s kamarádem Petrem na večeři, tak jsme všichni dorazili sem," řekla nám. Proč se ale nedržela i zmíněného Petra a do baru vplula pouze s Vráťou, nevysvětlila. Mahulena už se s dcerou Márinkou přestěhovala do domu v Buštěhradu a od té doby přestala navštěvovat bary v centru, v nichž byla jako doma, když bydlela na Staroměstském náměstí. "Stačily dvě minuty, abych si svlékla pyžamo a nazula kecky a vyrazila za kamarády do mých oblíbených podniků," vzpomínala. Nyní prý jezdí všichni za ní a při tom, jak to vyprávěla, představili jsme si dům v Buštěhradě tak trochu jako bar. "Mám to zařízené tak, aby se mohla sejít větší společnost, vaříme, popíjíme, dá se tam i přespat," svěřila. Bydlí tam prý ale jenom s dcerou. "Neříkám, že nemám někoho radši víc než ostatní, ale nechci Márince komplikovat život. Když budu s někým, na kom mi záleží, tak ne u nás doma ale u něj. Můj Buštěhrad můj hrad," vymyslela variaci na známé rčení. A zda ten někdo je právě Vráťa Janda, ukáže čas.

zdroj Super.cz

Další totální proměna Moniky Absolonové: Takhle bude zářit v nové roli. Co na ni říkáte?

12. října 2012 v 8:27 | Mischel
Monika Absolonová má před sebou další vymazlenou muzikálovou lahůdku. A vy se s námi můžete exkluzivně podívat, jak bude v nové masce postavy všem důvěrně známé z filmového plátna vypadat. Přinášíme vám fotky Moniky z prvního focení v kostýmu chůvy Mary Poppins. Muzikál, který uvede Musical Production ve spolupráci s Městským divadlem Brno v pražské Hybernii pouze ve 30 exkluzivních představeních, bude mít premiéru 14. února 2013. Monika se do postavy slavné chůvy převtělila s předstihem. Nápomocna jí byla Ivana Tokárska, režisér Petr Gazdík a fotograf Jára Urban. "Sama jsem byla zvědavá, jak budu jako Mary Poppins vypadat. Kostým je krásný, ale těžký a hodně teplý, takže jsem byla ráda, že focení probíhalo rychle a v pohodě. Moc se na představení těším, i když to bude zase asi pěkná dřina, budu zpívat, tančit, hrát, stepovat, lítat a bůhví co ještě, sama jsem moc zvědavá," směje se Monika, která je na novou roli natěšená jako malé dítě.
Monika Absolonová a Julie Andrews v roli Mary Poppins.

Ten je rozkošný: Koukněte, jak se Monika Absolonová mazlí se svým novým psím miminem

25. září 2012 v 20:24 | Mona (Zdroj:Super.cz)

Tak tyhle roztomilé fotky musí dojmout i ty nezavilejší odpůrce obyvatel zvířecí říše. Monice Absolonové (35), která se před pár dny pochlubila bezvadnou postavičkou v plavkách, poslední dny už v tváři zase září bělostný úsměv od ucha k uchu. A důvod? Ten je prostý. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradorského retrívra jménem Jonáš.


A vy se můžete pokochat prvními společnými fotkami pyšné paničky a jejího nového mazlíka, kterého si přivezla z chovné stanice Sarblet z Hovězího u Vsetína. "Když jsme si pro něj s bráchou jeli, byla jsem nervóznější víc, než kdybych šla na rande s chlapem," svěřila později Monika, která tráví se svým psím miminem každou volnou chvíli a bere ho všude, kde je to zatím možné.

Společníka bude Jonáš Monice, kterou v příštím roce čekají dvě skvělé muzikálové role, dělat asi také na některém z řady koncertů velkého podzimního turné Karla Gotta, kde bude Monika hostovat. ■

Léto, vrať se zpátky: Fešná Monika Absolonová v duhových plavkách rozbrnká struny vaší fantazie

21. září 2012 v 13:46 | Mischel
Letošní dovolenou zpěvačka Monika Absolonová strávila se svým přítelem Vráťou na řeckém ostrově Kréta. A soudě podle fotek, užila si ji naprosto skvěle. Vy si užijte pohled na Moničinu postavu, kterou v plavkách vystavovala horkému balkánskému slunci. Moniku známe jako elegantní dámu ve večerních róbách, často ji vídáme v pestrých muzikálových kostýmech, nebojí se ukázat v civilu, v džínách a teniskách, ale jen v plavkách, zachycenou oddávaje se relaxaci v bazénu, tak jsme Moniku doposud neviděli. Až nyní. A je to pohled pro bohy, dere se do úst při spatření Moniky, kterak se v duhových plavkách ráchá v hotelovém bazénu, z něhož je luxusní výhled do okolí. Na snímcích odhalila nejen svou postavu, ale také obličej, který se ve dnech volna nesetkal s líčidly. Jednou v bazénu, podruhé při odjezdu zpět do domoviny. "Tak to je pět ráno a my se chystáme na odjezd z hotelu... Takhle mě vidí jen můj přítel a rodina - a teď vy," napsala Monika k fotce, na níž je zahalena jen do osušky a na nose má posazené výrazné brýle. Dioptrická skla či čočky jsou pro ni ostatně nutností. "Nevím, jestli to víte, ale bez čoček nebo brýlí nemůžu ven," svěřila zpěvačka svým fanouškům.
Monika si užívala relaxaci v hotelovém bazénu.

Tohle vás zaručeně rozněžní: Monika Absolonová se pochlubila svým novým psím miláčkem

19. září 2012 v 19:55 | Mona (Zdroj: Super.cz)


Tyhle obrázky zaručeně dojmou všechny pejskaře. Zpěvačka Monika Absolonová (35) zažívá v těchto dnech velmi příjemné starosti. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradora s typicky semaforským jménem Jonáš.

Před pár týdny Monice odešel její psí miláček Kvído, který byl zpěvaččiným parťákem čtrnáct let. Pocit prázdnoty se proto Monika rozhodla okamžitě řešit. "Sama jsem byla překvapená, jak moc mě to zasáhlo. Byl to člen domácnosti a zažil toho se mnou za těch čtrnáct let opravdu hodně," přiznala smutně Monika.


"Jonáš je naprosto úchvatný a je s ním strašná legrace. Když jsme si pro něj s bráchou jeli, cítila jsem větší trému, než kdybych šla na schůzku s chlapem," říká zpěvačka, které nový psí společník dovede spolehlivě vykouzlit úsměv na tváři.

Monika, kterou čekají v příští sezóně hned dvě skvělé muzikálové role, teď jen řeší, jak skloubí starost o malého neposedu s pracovními aktivitami. Na začátku října vyráží totiž na podzimní turné s Karlem Gottem. "Asi ho budu brát s sebou, nic jiného mi nezbude," zakončila zpěvačka.

Absolonová si v příštím roce střihne dvě úchvatné muzikálové role

18. září 2012 v 22:04 | Mischel
Držitelka prestižní divadelní ceny Thálie Monika Absolonová si na nedostatek práce rozhodně nemusí stěžovat. Naopak. Její konkurence by se měla mít hezky na pozoru, protože v příštím roce bude Monika doslova na roztrhání. Nedávno se totiž stala mediální tváří hlavního producenta Divadla Hybernia, společnosti Musical Production, a dostala nabídky na dvě hlavní role, které jí budou kolegyně nejspíše hodně závidět. "Od producentky Emy Krahulíkové jsem dostala dvě nabídky na krásné hlavní role v muzikálech Mary Poppins a Královna Antoinetta a na obě se moc těším. Každá je úplně jiná. Mary je krásná pohádka plná barev, kouzel a dobrodružství. Marie Antoinetta nebyla úplně sympatická a milá osoba, ale já si na ni určitě něco pozitivního najdu. A navíc autoři - pánové Hubač, Vrba a Škorpík - jsou pro mě zárukou, že to bude krásné představení," nechala se slyšet Monika. Divadlo Hybernia, kde Moniku v příštím roce čekají hned dvě velké premiéry, má ještě jeden důvod k oslavě. Už tento pátek v rámci představení Lucrezia Borgia přivítá miliontého diváka.

zdroj Super.cz

Na lásku nemá čas, přítele zanedbává

7. září 2012 v 16:09 | Mischel
Monika Absolonová zanedbává přítele Vratislava Jandu. Zpěvačka bere jednu zakázku za druhou. Sotva si najde čas na společnou dovolenou, o svatbě odmítá přemýšlet. Jako by Monika nevěděla, že člověk si má užít každý den a vychutnat každou minutu. Zpěvačka žije hlavně prací. "Dostala jsem nabídky, které se opravdu nedají odmítnout," přiznala Absolonová. Už na podzim ji čeká náročné turné s Karlem Gottem. Do toho zpívá v Bídnících a dostala role hned ve dvou dalších muzikálech. " V lednu mě v Hybernii čeká Mary Poppins a potom ještě Marie Antoinetta. Muzikály mám moc ráda," dodává Monika. Přítel Vráťa nemá s ženěním šanci.
zdroj Blesk.cz

Monika Absolonová promluvila o roli v muzikálu Mata Hari i plánovaném mateřství

4. září 2012 v 16:51 | Mischel
Zpěvačka Monika Absolonová se rozpovídala o svém údajném angažmá v muzikálu Mata Hari. S muzikálem prý nemá vůbec nic společného a odmítá, že by snad někdy dostala nabídku v něm účinkovat, jak už loni přetřásala některá média. Hitmaker Michal David jí měl údajně slíbit titulní roli v tomto muzikálu, což Absolonová odmítá. Slavnou špiónku si zahraje Kateřina Brožová. "V Mata Hari jsem nikdy neměla hrát, neměla jsem podepsanou žádnou smlouvu, ani nebylo nikdy v plánu, abych v tomto muzikálu hrála. To, že se před několika lety pláclo v souvislosti s tímto muzikálem moje jméno, hned neznamená, že v něm automaticky hraju," vysvětlila nám zpěvačka. "Opravdu jsem neměla slíbenou žádnou roli, Michalovi ale přeju, aby se mu muzikál vyvedl," zdůraznila Absolonová. Populární zpěvačka by se nebránila založit s přítelem Vratislavem rodinu. Ve smlouvách už od loňska nepodepisuje kolonku "zákaz otěhotnění". V pětatřiceti letech už jí přeci jen tikají biologické hodiny. Plánuje snad v nejbližší době potomka? "Dítě se neplánuje, po dítěti se touží," řekla nám krátce k otázce mateřství zpěvačka, kterou můžeme vidět hned v několika úspěšných muzikálech. Exceluje v představeních Bídníci, Vražda za oponou či v americkém muzikálu Funny Girl.

Poznáte holčičku na koni? Vlastní otec ji napadl a její bývalý manžel ji ustavičně podváděl

1. září 2012 v 17:36 | Mischel
Malá holčička na koni patří ke známým českým muzikálovým zpěvačkám. Na svém kontě má i několik sólových alb a získala prestižní divadelní cenu. Patřila k moderátorkám známého vědomostního pořadu a skončila třetí v populární taneční soutěži. Před několika lety ji fyzicky napadl její otec, se kterým se doteď nestýká. Za sebou má jeden rozvod, ale nyní opět září štěstím. Poznali jste ji? Monika Absolonová se narodila 27. září 1976 v Benešově u Prahy. Už jako sedmiletá holčička zpívala v Kühnově dětském sboru, což ji předurčilo k úspěšné pěvecké kariéře. Pěveckou průpravu získávala nejprve u Lídy Nopové, později u vyhlášeného hlasového poradce a profesora Eduarda Klezly. První cédéčko s názvem Monika vydává roku 1993. O dva roky později nastartovala svou muzikálovou kariéru, která trvá dodnes. Účinkovala v divácky úspěšných muzikálech Dracula a slovenské verzi Landova Krysaře. Titulní roli získala v muzikálu Michala Davida Kleopatra a další hlavní role na sebe dlouho nenechaly čekat. Diváci jí tleskali v divadelní verzi muzikálu Rebelové a v muzikálech Noc na Karlštejně, Tři mušketýři, Angelika a Mona Lisa. Chybět nemohla ani v obnovené premiéře Draculy, kde si střihla hlavní roli Lorraine. Po roztržce s Michalem Davidem, která vznikla kvůli natočení desky s muzikálovými melodiemi, odchází z divadla Broadway. I přesto se jí pořád daří. Loni získala prestižní cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon v muzikálu Funny Girl. V současnosti ji mimo jiné můžeme vidět v muzikálech Bídníci, Vražda za oponou či v divadelní verzi filmu Světáci. Monika se nevěnuje jenom muzikálům. Moderovala vědomostní soutěž Taxík a zúčastnila se taneční soutěže StarDance, kde skončila na výborném třetím místě. Monika Absolonová neměla vždy na růžích ustláno. Po bouřlivém rozvodu svých rodičů nekomunikuje se svým otcem Čeňkem, který ji roku 2008 dokonce fyzicky napadl a prý tyranizoval celu rodinu. V domě rodiny Absolonových tehdy dokonce zasahovala policie a celá kauza dlouho zaměstnávala nejen bulvární média. Zpočátku se Monice nedařilo ani v osobním životě. Ve třiadvaceti letech se provdala za extraligového hokejistu Václava Eiselta. Brali se z lásky, ale manželství se po čtyřech letech rozpadlo. Jedním z důvodů byly opakované hokejistovy nevěry. Nyní je Monika opět moc šťastná. Tři roky žije s o jedenáct let starším podnikatelem Vratislavem Jandou, s nímž časem plánuje založit rodinu.

Absolonová má smůlu, roli slavné špionky dostala Brožová

31. srpna 2012 v 22:19 | Mona | zdroj iDnes

Je to přesně rok, co hitmaker Michal David nabídl herečce a zpěvačce Kateřině Brožové hlavní roli v připravovaném muzikálu Mata Hari. Ta sice nabídku tehdy přijala, totéž ale ještě před ní udělala i zpěvačka Monika Absolonová, které David také roli nabídl, než se pohádali.

Nikdo dosud s určitostí nevěděl, komu titulní role v muzikálu nakonec připadne. Teď už je jasné, že Matu Hari bude hrát Brožová.

"Snad už to nemusím tajit. Ano, od začátku příštího roku budu hrát hlavní roli v tomto muzikálu a moc se na to těším," prozradila iDNES.cz Brožová, která se opět vrátila ke světlé barvě vlasů. Jako brunetka se slavné špionce podobala víc, herečka ale nemá problém kvůli roli image znovu změnit nebo hrát v paruce. Záleží totiž i na dalších rolích.

Monika Absolonová se nepohodla s tvůrcem muzikálu a o roli přišla

Monika Absolonová se nepohodla s tvůrcem muzikálu a o roli přišla


Kromě toho, že Brožová čím dál častěji moderuje různé společenské akce, ji čekají i nové divadelní hry a možná se objeví i ve filmu.
"Momentálně zkouším představení v Divadle na Vinohradech, kam jsem se po dvanácti letech vrátila, a rozbíhají se i další činoherní a muzikálová představení. Bude toho hodně," přiznala Brožová.

Od konce srpna ji diváci také mohou vídat na obrazovkách jako novou posilu seriálu Cesty domů, kde hraje atraktivní ředitelku charitativní nadace Helenu Šeborovou. S rolí je zatím velmi spokojená, jen má strach, co na ni řeknou diváci.

"Žádné reakce se ke mně zatím nedostaly, ale jsem zvědavá, jak nás - nové postavy - diváci přijmou. Doufám, že kladně," přeje si.

Autor: pro Revue iDNES.cz Lucie Vodáková

Nevěru už neodpustím!

17. srpna 2012 v 21:58 | Mischel
Příští rok oslaví Monika Absolonová dvacet let v showbyznyse. Její první album Monika vyprodukoval Michal David, když jí bylo šestnáct. Od té doby ušla tehdejší studentka hotelové školy pořádný kus cesty a stala se z ní nejen uznávaná muzikálová hvězda, ale i oblíbená herečka a moderátorka. Několik velkým mezníků jí potkalo i v soukromí. A nebyla to vždy jen procházka růžovou zahradou o čemž svědčí i tento otevřený rozhovor.
Moniko, jak moc je pro vás v životě důležitá láska?
Láska a zdraví je pro mě to nejdůležitější. Láska je něco, co vám dává buď jiskru a štěstí nebo naopak neštěstí, ale vždycky vás někam poposouvá. Taky dává jistotu i nejistotu.
A co všechno jste pro ni ochotná udělat nebo obětovat?
Spoustu věcí, ale takhle se to těžko říká - obětovat... Myslím si, že když někoho milujete, necítíte to jako oběť, protože to děláte z lásky. Až když přestanete milovat, uvědomíte si, že to třeba i oběť byla.
Odpustíte partnerovi nevěru?
To je strašně těžká otázka. Kdysi jsem jí odpustila a nic dobrého mi to nepřineslo... Člověk může v životě zakopnout a pak je možná dobré mu to odpustit, ale je hloupé, když kulhá celý život. V momentě, kdy se to stane, nevíte, jestli je to klopýtnutí nebo jestli to je začátek toho, že bude pořád kulhat. Dnes už bych partnerovi nevěru asi neodpustila, protože když umím být věrná já, tak proč by to neměl umět i můj partner. A to si myslím, že mám dost příležitostí být nevěrná. Vždycky to ale záleží na těch dvou, protože jsou také lidé, kteří mají volný vztah, ale to není nic pro mě. A protože mám velké ego a bujnou fantazii, tak bych si okamžitě vymyslela milion příběhů a vztah by šel stejně do háje, takže i kdybych se partnerovi snažila nevěru odpustit, neuměla bych s tím fungovat.
Byla jste vy sama partnerovi někdy nevěrná?
Ne. Nikdy jsem nikomu nezahýbala. A vždycky, když se mi začali líbit i jiní muži, tak to bylo, a u mě asi zřejmě i bude, vždy až ve chvíli, kdy to doma zásadně neklapalo. U mě ale nikdy nebyl rozchod kvůli někomu jinému, vždycky jsem se rozešla, protože jsme spolu už nemohli být, žít, fungovat. A pak jsem se začala pořádně rozhlížet kolem sebe.

A proč skončilo její první manželství a čím si zpěvačku získal její současný přítel Vratislav Janda? Celý rozhovor s Monikou Absolonovou najdete v aktuálním vydání časopisu SEDMIČKA, který vyšel 16. srpna.
Monika Absolonová na hradu Houska.

zdroj sedmicka.tyden.cz

Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové

17. srpna 2012 v 17:32 | Mischel
Modelku Elišku Bučkovou kromě její vyhublé postavy, kvůli které ji mnozí podezírají z anorexie, proslavil zejména její vztah s rockerem Noidem. A pohledný pár pak také neustálé předvádění jejich lásky na veřejnosti. Ostatně naposledy se stále zamilovaná dvojice veřejně líbala na prezentaci luxusního bydlení Dock, nebo na oslavě Eliščiných narozenin. Přestože na této akci zpěvačka Monika Absolonová chyběla, na hradě Houska, kde nedávno odehrála svůj minikoncert, neváhala veřejně líbat svého přítele Vráťu. Absolonová je se svým přítelem už tři roky a pořád si svůj vztah po nevydařeném manželství nemůže vynachválit. Vráťa často svoji partnerku doprovází do společnosti a podporuje její kariéru, Monika se zase na oplátku pořád občas učí hrát golf, zejména nejspíš proto, že to je jediný sport, u kterého se dá kouřit a pít, což je podle některých zlých jazyků jejich velké společné hobby.
Monika Absolonová s přítelem

Návrhář drsně zneužil krásky Absolonovou, Průšovou a Zimovou: Šílený podvod a hodně hrubé nadávky!

15. srpna 2012 v 21:12 | Mischel
Začínající módní návrhář Mike Zachevar do šoubyznysu ještě pořádně ani nevstoupil a už si proti sobě poštval pěknou řádku hvězd. Jeho vulgární chování a podvody už ho proslavily více než jeho práce. Zachevar uspořádal svoji první módní přehlídku a hned lítaly blesky. Na propagační materiály si vyvěsil jména jako Monika Absolonová, Tereza Zimová a další hvězdy, které s přehlídkou neměly nic společného. Když to Zimová zjistila, slušně požádala jeho asistentku, aby její jméno i jméno Moniky z webových stránek smazala. "Pan Zachevar si mě předtím dvakrát objednal na přehlídku a vždycky to zrušil, protože se náhle nekonala. Přišla jsem kvůli tomu o jiné kšefty. A pak si mě napíše na stránky k akci, na kterou mě vůbec nebookoval," řekla nám rozčilená Zimová. "Když jsem se ozvala, začal na mě hulákat a nazývat mě těmi nejsprostšími slovy včetně dámského přirození. Takhle se mnou v životě nikdo nejednal, a to nejsem v šoubyznysu zrovna krátce," vysvětlila Zimová. "Stejně naštvaná byla i Monika, která také okamžitě chtěla stažení svého jména ze stránek," dodala Zimová. Kateřina Průšová Zachevarovi fotila jeho první kampaň. Nyní ale také již nemají dobré vztahy. "Zachoval se vůči mě velmi sprostě. Nechci s ním mít již nic společného a byla bych raději, aby se o něm v souvislosti s mým jménem vůbec nepsalo. Špatná reklama je taky reklama a já mu v tom pomáhat nechci," uzavřela Průšová.
Absolonová, Zimová a Průšová jsou naštvané.

zdroj Super.cz

Podprsenku sladila s tkaničkami

10. srpna 2012 v 21:53 | Mischel
V módě je v současné době povoleno lecos. Ale Monika Absolonová se o víkendu trochu pozapomněla v letech minulých, kdy bylo téměř nutné vyladit ve svém outfitu jednotlivosti. Na hrad Houska, kde proběhl koncert hvězd, dorazila zpěvačka sice v módních zářivých barvách, ale vyladit barvu podprsenky s tkaničkami v teniskách, bylo trochu nešťastné. Každopádně Absolonová sama tvrdí, že si s módou moc hlavu neláme, a nosí spíše střídmou klasiku, kterou občas oživí něčím, co právě frčí. Na Housku doprovodil Moniku její přítel Vratislav, který má svou partnerku rád jak ve značkových modelech, tak ve sportovním a oba vypadali stále spokojeně a zamilovaně. A to i přesto, že se v kuloárech šušká, že se již pár měsíců marně pokoušejí o prvního společného potomka.
Monika Absolonova

Svérázná Bára Poláková si zatančí s kolouškem po Absolonové

9. srpna 2012 v 13:44 | Mischel
Bára Poláková je skvělá herečka, jak dokázala v inscenaci Blonďatá bestie, kde si zahrála Kristýnu Kočí, zpěvačka - její píseň Kráva se stala hitem - a už zanedlouho se ukáže, jestli jí byly dány do vínku také taneční vlohy. Už na podzim předvede po boku Dany Morávkové nebo Oldřicha Navrátila své pohybové nadání v soutěži České televize StarDance. Partnerem jí bude dvaadvacetiletý vysoký fešák Václav Masaryk, který v jedné z předešlých řad po parketu prováděl Moniku Absolonovou, se kterou získali bronzovou pozici. S partnerkou, která mu byla přidělena tentokrát, je Václav velmi spokojený. Aby ne, Bára je velmi krásná a také vtipná mladá žena, takže o zábavu během pauziček mezi náročným zkoušením, které soutěžící čeká, bude mít o zábavu postaráno. Uvidíme, jak jim to spolu na parketě půjde.
Monika Absolonová a Václav Masaryk získali v předešlé řadě soutěže bronzovou příčku.

Absolonová zazpívala na Housce, teď se chystá do Londýna

9. srpna 2012 v 13:41 | Mischel
Zpěvačka Monika Absolonová má za sebou jeden z mála koncertů tohoto léta. Stala se na něm i kmotrou výstavy aktů. Teď ji čeká s přítelem výlet do Londýna, kde chce podpořit naše olympioniky. Mnoho jich už totiž zná osobně. "Naordinovala jsem si prázdninový klid, takže kromě dovolené u moře se moc zpívat v létě nechystám," říká zpěvačka. Pár výjimek ale přeci jen udělala. O víkendu vystoupila na hradě Houska po boku dalších českých i slovenských kolegů v rámci akce Noc s hvězdami, která má v kraji dlouholetou tradici. Kromě vystoupení i se svým tanečním ansámblem byla vedle Petry Janů, Martina Franceho, který celou akci produkuje, a dalších účinkujících kmotrou výstavy aktů šansoniérky Renaty Drössler, se kterou se zná ještě z dob, kdy spolu hrály v muzikálu Dracula. "Fotky jsou nádherné, a musím uznat, že Renata ve svých téměř padesáti letech vypadá skvěle. Název celého projektu, který se jmenuje Znovuzrozená, prostě hovoří za vše," radovala se ze setkání Absolonová. Sama se prý ale akty zatím nafotit nechystá. Chystá se ale do Londýna za našimi atlety, které zná osobně hlavně díky předávání cen Atlet roku, které každoročně moderuje. "Mezi našimi atlety mám spoustu přátel. Tyčkařku Jiřinu Ptáčníkovou jsem před výkonem povzbuzovala esemeskami až do Londýna, a věřím, že dnešní finále dopadne zlatě," drží palce zpěvačka. "Určitě se potkáme s Bárou Špotákovou a s dalšími. Fandím všem a mají můj velký obdiv. Ten tlak ve smyslu velkých očekávání, kterému jsou vystaveni, musí být moc náročný," říká novopečená držitelka Thálie za hlavní roli v muzikálu Funny Girl.

Petra Janů, Martin France a Monika Absolonová

Veselé módní hry Moniky Absolonové děsí

9. srpna 2012 v 13:21 | Mischel

známka*: 4Muzikálová hvězda, k jejíž image patří v širokém úsměvu věčně roztažená ústa, se dost často na party blýskne značkovými kreacemi z luxusních butiků. Na hrad Houska ale vyrazila v ležérním outfitu, jehož rozverná hravost překročila únosnou mez. Pod lýtko ohrnuté denimové kalhoty se spadlým sedem postavě zpěvačky nelichotí, spojení s oblekovou vestičkou, z níž tvrdě vyčuhuje žlutá podprsenka, vyznívá úchylně. A o nedostatku vkusu vypovídá i změť ozdob na zápěstí a pink tenisky s neónovými tkaničkami.


zdroj blesk.cz

Moniko Absolonová, tyhle kalhoty nesluší žádné ženě!

9. srpna 2012 v 13:11 | Mischel
Turecké kalhoty se sníženým sedem jsou pro ženy rozhodně pohodlné. Pokud si ale myslí, že lichotí jejich postavě a mužům se v nich líbí, jsou na velkém omylu. Ať už jsme se zeptali jakéhokoliv zástupce mužského pohlaví, každý byl tímto typem oblečení téměř zhnusen. Monika Absolonová a její tanečnice to ovšem neberou v potaz. Dokonce se v kalhotách s tureckým sedem předvádějí i na pódiu. Moničin partner Vráťa Janda tak určitě nemusel v žádném případě na svoji přítelkyni žárlit, i kdyby ji býval na charitativní vystoupení na hrad Houska nedoprovázel. A turecké kalhoty neprospěly ani jejím tanečnicím, i když jsou na rozdíl od Moniky, která přes léto jako obvykle nedrží diety a nepřehání to se cvičením, útlé jako laňky.
Dá to velkou námahu, pózovat tak, aby tyto kahoty nerozšiřovaly postavu.

Monika Absolonová vytasila svou nejsilnější zbraň a ukázala podprsenku

9. srpna 2012 v 13:04 | Mischel
Zpěvačka Monika Absolonová předvedla na vystoupení nejen svůj božský hlas, ale také bujné vnady. Oblékla se do sexy upnuté vestičky a pod ni si vzala jen podprsenku. A hodně zářivou. Tričko nebo tílko nechala doma. Monika vsadila na dekolt a podprsenka z černé vestičky pěkně vykukovala. Návštěvníci každoročního koncertu na hradě Houska se měli na co těšit. A tentokrát se dokázal Monice dívat do očí opravdu jen málokdo. Muži upřeli pohled do jejího dekoltu a ne a ne ho odvrátit. Absolonová přijela na hrad Houska i se svými sexy tanečnicemi a také přítelem Vratislavem Jandou. Po vystoupení si užili také tradiční bojovku.
Monika Absolonová byla pořádně sexy.
 
 

Reklama