Únor 2013

Soutěž

3. února 2013 v 12:45 | Mischel

Od pondělí do pátku máte šanci v soutěži Dámského klubu (10-12 h) radia Frekvence 1 vyhrát vstupenky na Mary Poppins!


Taxík

3. února 2013 v 12:45 | Mischel
Od zítřka bude Monika zase sedět za volantem soutěžního Taxíku! Od pondělí do pátku v 18.25 hod na ČT1! A v sobotu na ČT1 od 20.00 hod se třeba dozvíte, který večerníček měla jako malá nejradši v pořadu Nejlepší večerníček!

FB status 2.2.2013

3. února 2013 v 12:44 | Mischel |  Monika píše
Tak Vam lezim v Tatranske Lomnici... Nebojte se, nic mi neni! Cekam na vystoupeni... Jednou pisni jsem zahajila ples a ted mam az do 21.30 cas... Vcera jsem byla v Ostrave a v Bohumine, dnes v Tatrach... Dekuju moc vsem co mi drzeli ve ctvrtek palce! Tocila jsem scenu do toho serialu, co uz snad brzy budu smet rici do ktereho... Sen sveho exmanzela, jak mu v prevleku,takovem sporem uboru zpivam...musim rict,ze jsem se dlouho niceho tak neobavala...nejak to dopadlo... Jak? to uvidite a ja taky... asi se u tv prostydim k smrti, ale kdo se boji s...v sini....premieru Marjanka a Tomase Traplika jsem sice nestihla, ale darky jsem jim obema dat stihla. A i jsem ten jejich uspech a muj stres oslavila... Poradne... A Vy si uzijte vecer a nedeli... Poradne! Na Hromnice o den vice:) dnes ma narozeniny krasavice inteligentni Ladka Nergesova a sympatak prenadherny Ondrasek Brzobohatytak vse nej obema!


Monika Absolonová po rozchodu dováděla s Noidem. Lásku jim předpověděla Lucie Bílá

1. února 2013 v 16:24 | Mischel |  Z internetu
Jen dva dny poté, co její bývalý přítel Vratislav Janda přišel do společnosti s Mahulenou Bočanovou, vyrazila ven i Monika Absolonová. A neuhodnete, s kým laškovala! Velkou část večera po premiéře operety Mam'zelle Nitouche trávila s Vaškem Noidem Bártou. Na toho se totiž nepřišla podívat jeho přítelkyně Eliška Bučková. "Mám jen malou roli, nestálo to za to," vysvětlil nám Vašek. No, představení neviděla ani Monika, protože dorazila kvůli natáčení pozdě, ale afterpárty si opravdu užila. A právě Noid ji překvapil, když jí vyprávěl, že se jeho bývalé manželce Lucii Bílé zdál sen, v němž měl s Monikou dítě. "Takže ty jsi teď můj nový kluk? Ještě musíme něco udělat s tou tvojí hubenou krásnou modelkou a proč ne," smála se Monika, která vypadá po rozchodu s Vráťou spokojeně a rozhodně neřeší, zda něco má či nemá s Mahulenou. "Rozešli jsme se v klidu a já nové vztahy svých bývalých nijak nekomentuju. Se všemi jsem zůstala kamarádka a kamarádím třeba s Terezou Zimovou, která žije s Jardou Haštavou, s nímž jsem taky nějaký čas byla," mávla rukou Monika.

Nový pár? Zatím je to legrace, ale uvidíme.